7 odpowiedzi na “Piękna i Bestia. Sprawa Magdaleny Żuk , czyli Herrenvolk i mięsko”

  • 0

  Komentarz znaleziony na FB
  Markus Włodarski (urodzony w Niemczech) to syn dziennikarza Gazety Wyborczej Artura Włodarskiego. Markus oraz jego znajomi, m.in. Maciej Solczak, Michał Rostkowski i Kamil C. (rzekomy chłopak Karoliny Kaczorowskiej) byli zamieszani w bardzo podobną śmierć polskiej modelki Karoliny Kaczorowskiej także mieszkającej we Wrocławiu, która rzekomo popełniła samobójstwo w hotelu w Karpaczu w styczniu 2016.
  Wszyscy włącznie z Magdą mają coś wspólnego z klubem muzycznym Grey we Wrocławiu, kojarzonym ze środowiskami lewicowymi, który według wielu uważany jest za klub homoseksualistów oraz burdel dla arabów i innych obcokrajowców z grubym portfelem.
  Kolejną kwestią jest, że ten wyjazd to nie była żadna niespodzianka tylko był zaplanowany i że wszyscy się znali. Potwierdzeniem są ich znajomości na facebooku.
  W sprawę może być też zamieszany niejaki Omar Abi Issa, syn wrocławskiego Imama Ali Abi Issa (dyrektor Muzułmańskiego Centrum Kulturalno-Oświatowego we Wrocławiu oraz Rady Naczelnej Ligi Muzułmańskiej w Polsce) oraz jego polskiej żony Iwony Abi Issa.
  Jej “narzeczony” to Markus Włodarski, wrocławski fryzjer gej, członek szajki “wilki” zajmującej się handlem narkotykami i żywym towarem.
  Na filmie gdzie z nią rozmawiał chcąc rzekomo jej pomóc, w pewnym momencie ktoś do niego dzwoni, on odrzuca. Dzwoni niejaki “Złoty”.
  “Złoty” to również członek gangu, jego dziewczyna rok temu została zamordowana w podobny sposób, oficjalnie popełniła samobójstwo wyskakujac z okna.
  A rezydent z hotelu, Mahmud Khairy to szef gangu tam na miejscu. Znał Markusa, nawet się z nim przywitał, widać to na filmie.
  Sprytny Markus wyhaczyl Magdę w salonie, kiedy robił jej włosy. Naopowiadał, że mogą być bogaci, jeśli zarobi jako dama do towarzystwa.
  Miała tylko “załatwić kasę” na wyjazd. Stąd ta tajemnica i prezent urodzinowy. Markus w dniu wylotu chciał sprzedać wycieczkę, żeby mieć alibi.
  Współczuję rodzinie.
  Markus ma duże wsparcie medialne w osobie Artura Włodarskiego, redaktora GW laureata nagrody Grand Press: w 2001 r. (za dwuczęściowy wywiad “Sekrety Ewolucji Kochania i Swawolenia” to tatuś Markusa Włodarskiego, zamieszanego już wcześniej w tajemniczą “samobójczą” śmierć modelki Karoliny w Karpaczu.
  Kłamliwe szkalujące ofiarę, info o samobójstwie i chorobie psychicznej Magdy Żuk było intensywnie lansowane przez GW, WP, Onet .Teraz sprawa jest tak samo intensywnie wyciszana i zdejmowana z czołówek tych mediów.

   • 0

   1. Komentarz znaleziony na FB: Za Beata Bednarz: “Ciekawy komentarz znalazłam na temat Magdy Ż. i tej okropnej sytuacji w Egipcie. Podaję dalej: Moim skromnym zdaniem prawdopodobny przebieg wydarzeń związanych z tą tragedią był następujący: po pierwsze tę historyjkę o wspólnym wyjeździe Magdy z tym jej chłopakiem Markusem można między bajki włożyć! Według mnie celem tego wyjazdu był jakiś deal między Marcusem i jego kumplami, a rezydentem Mahmoudem Khairy i jego arabską trzódką! Po drugie Magda chyba nie poleciała sama jak się powszechnie uważa tylko była pilotowana przez trzech młodych Polaków z którymi jak twierdzą świadkowie widziano ją pierwszego dnia pobytu w Egipcie!
   Warto by sprawdzić listę uczestników tej wycieczki organizowanej przez Rainbow Tour czy czasami nie ma np. wśród uczestników tej wycieczki Kamila C. ps. “Złoty”, jak chodzą słuchy w sieci byłego chłopaka zamordowanej w Karpaczu Karoliny Kaczorowskiej!
   Dziwnym trafem właśnie Złoty dzwonił do Markusa jak ten rozmawiał z Magdą! Po za tym nie jestem przekonany czy Magda tak dobrowolnie chciała polecieć do Egiptu. Co wydarzyło się w Egipcie to praktycznie wszystko przekazała słowami i sprytnymi gestami sama Magda która była więziona, gwałcona, wożona od hotelu do hotelu w wiadomym celu i na koniec której prawdopodobnie dano do zrozumienia że żywa nie wróci do Polski!

   • 0

   https://www.youtube.com/watch?v=hCwJF5s1SrU
   za pawel pawel457457:
   Brawo za spostrzegawczość.
   Widać jak człowiek trzyma torebkę i potem wchodzi z nią do pokoju, chwilę potem Magda wchodzi za nim do pokoju. Cięcie.
   Po cięciu materiału, arab siedzi pod pokojem i przegląda telefon. Magda wychodzi z pokoju i kieruje się w jego stronę, on się szybko podnosi i odchodzi szybkim krokiem w głąb korytarza.
   Magda zostaje powstrzymana przed pójściem za nim przez kolejnych dwóch arabów, pilnujących aby nie wyszła z pokoju.
   Ewidentnie widać na tym video, że próbowała odzyskać telefon.
   Nawet gdyby przyjąć mocno naciąganą wersję że doznała jakiegoś zaburzenia na wycieczce, to nie da się już wytłumaczyć tego dlaczego odmawiano jest dostępu do telefonu w tym szpitalu oraz dlaczego były tam osoby spoza personelu szpitalnego, w tej liczbie.
   Personel szpitala też mocno podejrzany w związku z tym że nie mógł nie widzieć co się dzieje.
   Oczywiście to są poszlaki, nikogo nie oskarżam i nie prowadzę jakiegoś tam prywatnego śledztwa. O sprawie dowiedziałem się parę dni temu. Lecz to jest po prostu na video widać.

  • 0

  2. Jej partner Markus ( stawiam dolary przeciwko orzechom, że to gej, a jego kumpel Maciej S. który niby miał lecieć po Magdę to jego partner) był tak zainteresowany tą rozmową i pomocą Magdzie jak zeszłorocznym śniegiem – co było szczególnie widać jak podczas rozmowy coś sobie popijał z puszki, chyba piwko! O tym że był to jakiś układ może świadczyć zdanie które wypowiada Michał R. który filmował rozmowę Markusa „ że coś się chyba odjechało”! Ci wszyscy panowie zaraz jak sprawa zrobiła się głośna pierwsze co zrobili to pokasowali swoje konta na fejsie! Dzięki internautom mamy jednak screeny z kont i co się okazuje że panowie Markus W. Maciek S. Michał R. i Mahmoud Khairy to dobrzy znajomi. Co do Markusa to jest to znany wrocławski fryzjer stylista, syn dziennikarza GW który prawdopodobnie poznał Magdę w salonie fryzjerskim gdzie pracował. Tym dealem z arabami mogło być natomiast dostarczanie ładnych Polek do kurortu rezydenta Mahmouda za odpowiednią opłatą oczywiście! Z Magdą poszło coś nie tak i postanowiono ją uciszyć pozorując samobójstwo! Moim zdaniem kluczem do wyjaśnienia tej sprawy w cale nie jest Egipt tylko trzej panowie Markus W. Maciek S. i Michał R . Trzeba sprawdzić ich bilingi, finanse, przeszłość, działalność we wrocławskich klubach, aktywność w sieci, znajomości i sprawa bardzo szybko się wyjaśni – oczywiście jeżeli tylko będzie taka wola organów ścigania w co wątpię bo sprawę prowadzi prokuratura jeleniogórska ta która zamiotła sprawę Karoliny Kaczorowskiej pod dywan!”.”

  • 0

  3. Maciej Solczak…przywiózł Magdy Bagaże do Polski, najprawdopodobniej jest dealerem narkotyków we Wrocławiu, które rozprowadza m.in. we wrocławskim klubie Grey (być może nawet za wiedzą właścicieli lub menadżerów klubu). Potwierdza to jego profil na facebooku: “Maciej Solczak – Cloud Nine”.
  Co to jest Cloud Nine?
  Otóż jest to nazwa narkotyku wykonanego na bazie efedryny. Może mieć on podobne działanie jak GHB czyli popularna pigułka gwałtu.
  Na swoim profilu Maciej, który uważany jest za homoseksualistę poezją wypisuje informacje o robieniu i rozprowadzaniu narkotyków oraz o obcinaniu głów dziewicom.
  Markus także uważany jest za homoseksualistę i jest fryzjerem (z jego usług korzysta m.in. żona prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza).
  Prawdopodobnie właśnie w zakładzie fryzjerskim poznał Magdę.
  Arabskiego rezydenta Mahmoud’a Khairy znał od dawna i od dawna podsyłał mu dziewczyny poznane w salonie. W zamian za pieniądze bądź narkotyki.
  Magda prawdopodobnie dostała ofertę pracy w hotelu w Egipcie od arabskiego rezydenta biura podróży Rainbow.
  Miała sobie tylko zorganizować bilet ale nie mając pieniędzy wymyślili bajkę dla rodziców, że Markus to jej chłopak i że chce mu zrobić niespodziankę. Na miejscu okazało się, że ta praca to nie w hotelu i na czym ma polegać, została odurzona i wykorzystana, chciała wracać do Polski ale coś poszło nie tak.
  Być może towarzystwo obawiało się, że o wszystkim opowie i doszli do wniosku, że lepiej będzie się jej pozbyć. Zresztą raz już taką akcję zrobili i się udało (Karpacz 2016).
  W Egipcie zjawił się także rzekomy chłopak Karoliny Kaczorowskiej czyli modelki, która rzekomo popełniła samobójstwo w Karpaczu. Przypadek? Takie przypadki się nie zdarzają!

Dodaj komentarz